O NAS

Jesteśmy międzynarodową firmą zajmującą się rozwiązaniami  informatycznymi z zakresu usług zarządzanych. Do naszych projektów zawsze podchodzimy indywidualnie, a naszą dewizą są przede wszystkim nasi pracownicy, bogate doświadczenie oraz elastyczność, która pozwala nam osiągać cele pozornie trudne do zrealizowania.

Ciągle dążymy do podniesienia sprawności działania.

Historia firmy

Historia firmy Soitron sięga ponad ćwierć wieku, od chwili gdy czterech młodych entuzjastów technologii informatycznych postanowiło założyć firmę Tronet (1991, Bratislava, Słowacja).

Właściciele firmy kierowali się pasją, kreatywnością oraz zdolnością do zrozumienia potrzeb klientów – co pozwoliło napędzać rozwój i ekspansję firmy do 6 krajów Europy środkowo-wschodniej i do Wielkiej Brytanii.

Wartości założycieli firmy okazały się ponadczasowe, a pasja, entuzjazm, innowacyjność oraz ciągła chęć doskonalenia się towarzyszą naszym pracownikom do dziś.

Soitron dzisiaj

Założenie firmy
Obrót firmy w 2020
Liczba pracowników
Prowadzimy działalność w siedmiu krajach

Soitron group Obecność regionalna

Obecnie jesteśmy jednym z największych usługodawców IT na rynku Europy środkowo-wschodniej posiadającą centra w Słowacji, Czechach, Bułgarii, Rumunii, Turcji oraz Polsce.

Zatrudniamy ponad 800 pracowników, będąc partnerem strategicznym dla takich znanych marek jak np: Cisco, Microsoft, Oracle, Avaya, HP, HPE itd. Soitron jest także jedną z niewielu firm posiadających akredytację Cisco Certified Master dla dostawców oferujących rozwiązania z zastosowaniem najnowocześniejszej technologii w obszarze zunifikowanej komunikacji.

Soitron w Polsce

Obecność na rynku polskim jest dla nas strategiczna z kilku względów:

LOKALIZACJA

Chcemy być blisko naszych klientów i partnerów – dlatego ich inwestycje odzwierciedlamy w naszych planach.

DYNAMICZNY ROZWÓJ

Polska należy do najprężniej rozwijających się rynków usług IT.

POTENCJAŁ LUDZKI

W Soitronie stawiamy na potencjał ludzki, a Polska jest ceniona ze względu na wysoko-wykwalifikowaną kadrę IT.

KLUCZOWI LUDZIE

Tomáš Turkovič Director For Outsourcing
Marian Skákala Chairman of the Board
Ondrej Smolár CEO
Bartosz Skalski Business Development Director
Martina Hummelova Marketing Manager
Zoltán Vašš Financial Director

Nasi partnerzy

Prestiżowe partnerstwo z wiodącymi firmami technologicznymi jest gwarancją naszej wiedzy, know-how i stuprocentowego zaangażowania w Twoje projekty.

Nasi klienci

Wierzymy w indywidualne podejście, elastyczność w naszych rozwiązaniach, ale przede wszystkim zawsze chcemy doskonalić się w tym, co robimy. Nasze starania zaowocowały wpółpracą z renomowanymi globalnymi firmami.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI