USŁUGA SMART ITSM

Usługi tworzone na bazie ponad pięcioletniego doświadczenia w opracowywaniu i realizacji projektów migracji o znaczeniu krytycznym dla działalności firmy, świadczone dla największych firm globalnych na świecie.
PROGRAM TRANSFORMACJI ITSM NIEPORÓWNYWALNY Z ŻADNYM INNYM

Czy nawet Twoi najzdolniejsi pracownicy obciążeni są procesami, które ograniczają ich produktywność oraz innowacyjność, dzięki którym Twoja firma mogłaby się rozwijać?

Czy przestarzałe systemy powodowały brak ciągłości w świadczeniu usług?

Jeżeli Twoja odpowiedź na którekolwiek z powyższych pytań brzmi „tak”, najprawdopodobniej stoi przed Tobą ogromne wyzwanie zastąpienia Twojego środowiska ITSM rozwiązaniem, które będzie rozwiązaniem w pełni przyszłościowym. Możesz uniknąć niepotrzebnych przeszkód dzięki pomocy project managerów oraz posiadających zaawansowaną wiedzę inżynierów firmy Soitron, którzy pomogą Ci znaleźć opłacalne i praktyczne rozwiązanie. Dowiedz się więcej o najlepszych praktykach firmy Soitron w zakresie ITSM, pobierz białą księgę „SmartMigration”.

ZALETY I KORZYŚCI

Unikalne podejście firmy Soitron do kwestii projektów migracji systemów daje organizacjom możliwość ograniczenia wydatków na system IT, znacznego wzrostu elastyczności w prowadzeniu działalności oraz uniknięcia zakłóceń w świadczeniu usług klientom.

BEZPIECZNA MIGRACJA – żadnych zakłóceń w działaniu aktualnie świadczonych usług, brak negatywnych konsekwencji dla klientów.

OPTYMALIZACJA BUDŻETU – ograniczenie kosztów związanych z migracją ze starej infrastruktury oraz wyłączeniem dotychczas używanego systemu.

POPRAWA JAKOŚCI USŁUG – utalentowana, wykwalifikowana i doświadczona kadra, która otrzymała od partnerów najwyższą akredytację, proponuje najlepsze metody świadczenia usług (ITIL, PMP, PRINCE2 i Six Sigma), co wpływa na ich dużo wyższy poziom.

POMIAR – umowy dotyczące poziomu usług i kluczowe wskaźniki efektywności zapewniają prawidłową realizację projektów za kwotę niższą niż przewidziana w budżecie.

BEZPIECZEŃSTWO – dane pozostają bezpieczne i zawsze dostępne w trakcie realizacji procedury migracji.

ZGODNOŚĆ ZE STANDARDAMI BRANŻOWYMI takimi jak ITIL czy IT4IT.

Czy wiesz, że aż 38% projektów migracji danych systemów zarządzania usługami IT (ITSM) kończy się niepowodzeniem? SmartMigration firmy Soitron to usługa transformacji infrastruktury opracowana, aby uniknąć tego problemu i pomóc dużym organizacjom w aktualizacji przestarzałej infrastruktury ITSM bez ryzyka przestojów lub zakłóceń w działaniu usług.

CZYM JEST USŁUGA SMART ITSM FIRMY SOITRON?

OCENA I PLANOWANIE.

Dokonujemy migracji infrastruktury IT na platformę usług zarządzanych firmy Soitron bez jakiegokolwiek

negatywnego wpływu na działalność firmy. Skorzystaj z solidnych gwarancji dotyczących jakości oferowanych przez nas usług, szerokiego asortymentu narzędzi, monitoringu on-line, jasno sprecyzowanych kluczowych wskaźników efektywności oraz raportowania – to wszystko dostarczą Ci nasi najwyższej klasy, niezwykle utalentowani, certyfikowani specjaliści.

MIGRACJA, TRANSFORMACJA I WDROŻENIE NOWEJ USŁUGI.

Jesteśmy dumni z faktu, że usługi świadczymy w sposób ciągły, doskonale radząc sobie z wszelkimi zmianami i trudnościami.

Wykorzystując opracowane przez nas metody, pomożemy Ci wdrożyć nowe rozwiązania w oparciu o procesy ITIL lub IT4IT. Nasz zespół jest rozmieszczony na terenie UE i stanowi połączenie specjalistów z Zachodniej oraz Wschodniej Europy.

OKRES GWARANCYJNY.

Monitorujemy działanie systemu za pomocą naszego indywidualnie dopasowanego zestawu narzędzi. Zapewniamy całodobowe wsparcie, co daje możliwość szybkiej reakcji na wszelkie problemy powstałe po uruchomieniu systemu.

Industry estimates are that 40% of all ITSM system migration projects end badly. The safest way of not ending up as a migration statistic is to choose a reliable partner.

WSPÓŁPRACA

Partnerzy firmy Soitron to czołowe firmy z branży technologicznej, świadczące solidne i zaawansowane usługi najwyższej jakości. Zaliczają się do nich:

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ?

Odwiedź nasze blogi, prześledź studia przypadków i wiele więcej; odwiedź naszą stronę z bogatymi zasobami i przeczytaj najnowsze wiadomości lub skontaktuj się z nami.