ZARZĄDZANE USŁUGI SIECIOWE

Usługi sieciowe towarzyszą nam od początku naszej działalności. Od ponad dwóch dekad realizujemy najwyższej jakości projekty i świadczymy usługi dla naszych klientów na

ZARZĄDZANE USŁUGI SIECIOWE

Utalentowani specjaliści posiadają niezbędne umiejętności, narzędzia i doświadczenie, dzięki którym potrafimy usprawnić funkcjonalności twojej sieci. Możesz polegać na naszych rozwiązaniach ponieważ zdobyły one najwyższe uznanie na rynku. Soitron pomoże Ci zoptymalizować Twoje wydatki na IT i podnieść wydajność sieci. Oferujemy pełen zakres usług, które pozwolą Ci sprostać wyzwaniom związanym z siecią, bez względu na ich wielkość.

W JAKI SPOSÓB ŚWIADCZYMY USŁUGI

Celem firmy Soitron jest dostarczanie klientom rozwiązań światowej klasy.

Nasza działalność rozwijała się od dwóch dekad, w ciągu których świadczyliśmy stale udoskonalane usługi sieciowe. Dzięki nim nasi klienci mogą sprostać wyzwaniom rzucanym w biznesie, poprawić wydajność i zachować ciągłość świadczenia usług, a jednocześnie redukować ogólne koszty.

Pracujemy zgodnie z kodeksem ITIL, a w pełni przeszkoleni, wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści należący do naszych zespołów zapewniają bogactwo wiedzy, fachowość i doskonałość technologiczną.

NASI PARTNERZY

Naszymi partnerami są przedsiębiorstwa będące pionierami technologicznymi, w tym  Cisco, HP, Avaya, Checkpoint, czy  też  Ironport, co zapewnia pokrycie całego okresu eksploatacyjnego Twojej infrastruktury sieciowej.  Wśród naszych partnerów są:

WYBRANE CERTYFIKATY

NASI KLIENCI

WIĘCEJ OUTSOURCINGOWYCH USŁUG ZARZĄDZANYCH

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI